Lõpuks ometi! Pärast aastakümneid kestnud ettevalmistusi avaneb kosmos üldsusele. Kui sul on ülipriske rahakott ja soov veeta 15 nädalat pingelisel astronautide treeningul, võid plaani võtta puhkuse, mis möödub kosmosejaamas kaaluta olekus.
Kolm turisti ja nende rühmajuht kinnitavad end keha järgi vormitud istmete külge. Kõrvaklappidest on kuulda häält, mis loendab numbreid kahanemise järjekorras. Need inimesed lähevad puhkusereisile, kuid mitte põhja suusatama ega lõunasse palmide alla peesitama, vaid hoopis otse üles. Nende sihtkoht on kosmosejaam ISS, mis tiirleb orbiidil ümber Maa umbes 420 kilomeetri kõrgusel.
NASA teatas, et on välja valinud Elon Muski kosmoseettevõtte SpaceX, et see konstrueeriks kosmoselaeva, mis tooks rahvusvahelise kosmosejaama (ISS) pärast selle töö lõppemist 2030. aastal orbiidilt ümber Maa alla. Kosmosejaam - või see, mis jaamast järgi jääb -, uputatakse seejärel Vaiksesse ookeani.
NASA teatas ametlikult, et rahvusvahelise kosmosejaama (ISS) päevad saavad loetuks vähem kui kümne aasta pärast. Aastal 2030 lõpetatakse jaamas töö ning järgmisel aastal plartsatab ISS (või selle osad) Vaiksesse ookeani piirkonnas, mida nimetatakse Point Nemoks. Seal on paljud vanad kosmoseaparaadid oma viimse puhkepaiga juba leidnud.