Meie seksuaalfantaasiad on paika pandud geenide poolt
Kas sa eelistad mehi või naisi? Naudid sa romantikat või hoopis piitsutamist, õrnust või orgiaid? Ükskõik, millised sinu seksuaalfantaasiad ka ei oleks, teadlased on välja uurinud, miks ihad ja fantaasiad on just sellised, nagu need on.
Kui paluda tavainimesel käeraudu, piitsa ja kinni seotud silmi seksiga seostada, liiguvad ta mõtted vististi pimedatesse keldritesse, kus oma hämaraid asju ajavad mingisugused üleni nahka riietatud veidrikud, kelle eelistused korraliku inimese ebalema panevad.
Kas aafriklastel on pikemad peenised? Kas menstruaaltsüklis on selline aeg, mil naised võivad olla kindlad, et nad ei rasestu? Loe ja saa teada, millised seksiga seotud üldlevinud tõekspidamised peavad vett ja millised on lihtsalt rahvajutt.
Hüpnotiseeriv rütm tekitab tunde, et su aju on plahvatamas ja sa oled oma kehast väljumas. Teadus on valmis sind juhendama, kuidas käituda suguakti ajal, ja ühtlasi tõestama, et õige seksuaalelu on palju rohkem kui pelk nauding.
Imikud suudavad kodeerida ehk töödelda ja salvestada konkreetseid mälestusi, näitab uus Yale’i ülikoolis tehtud uuring. See tulemus viitab sellele, et nn „infantiilne amneesia“ ehk fakt, et me ei mäleta oma esimestest elukuudest ja paarist aastast midagi, võib olla mälestuste meenutamise probleem - mitte pole asi selles, et meil neid mälestusi salvestunud ei ole.